Opencart Kurumsal Grande Türkiye

7 Yaş Oyuncakları

7 Yaş Oyuncakları

7 Yaş Oyuncakları - GülenTilki

7 yaş çocukları artık okul dönemindedir ve okul hayatının sorumluluklarını, çocuktan beklenenlerin artması çocuğun yükünü bu yönde arttırmaktadır. Bu nedenle de çocuk hep başarılı olmak ister ve bu başarıyı da mecburiyet olarak algılar. Ancak unutulmaması gerek şey de başarılı olabilmenin asıl sırrının oyunlarda saklı olmasıdır. İşte tam bu noktada 7 yaş oyuncakları devreye girer ve zihinsel gelişiminin artmasına yardımcı olur.

7 yaş eğitici oyuncaklar ile oynayan ve oynamayan çocuklar arsında birçok fark gözlenmektedir. 7 yaş zeka geliştirici oyuncaklar çocukların öğrenmelerine, öğrendiklerini değerlendirebilme yeteneğinin gelişmesine yardımcı olur. Oyunlar zeka gelişimine birebir etkendir ve oyuncaklardan uzaklaşan çocukların hayal dünyası darlaşır, muhakeme yeteneği zayıflar ve huzursuz bir yapıya bürünmelerine neden olur. Ancak 7 yaş eğitici oyuncaklar çocukların her zaman başarılı, huzurlu olmasına, gelecekte hem maddi hem manevi refaha ulaşabilmesinin en temelini oluşturmaktadır. Çocukların yaşlara göre zeka farklılıkları göstermesi 7 yaş zeka geliştirici oyuncaklar ile oynayıp oynamamaları ile ilişkilidir ve oynayan çocukların daha zeki daha başarılı ve hem kendi hem toplum için daha faydalı işleri başarabilme potansiyeline sahip olurlar.

Bir çocuğun zeka seviyesinin artması için uygulanması gereken bazı noktalar var. Küçük yaştan itibaren 7 yaş oyuncakları çocukların zeka seviyelerini geliştirmeye, algılarını açmaya yardımcı olur. Bu nedenle de zeka egzersizleri yapabilecekleri çeşitli 7 yaş zeka geliştirici oyuncaklar ile desteklenmelidir.

Çocukların yaşıtlarıyla grup şeklinde oynayabilecekleri, eğlenceli zeka oyunları çocukların strateji geliştirme yeteneğinin, dikkat ve konsantrasyonun, hafızanın güçlenmesine yardımcı olacak 7 yaş eğitici oyunlar hem öğrenim hayatında hem de sosyal hayatında daha başarılı olmasına ve kişiliğinin olumlu bir şekilde gelişmesine katkıda bulunacaktır. Bu dönemde olan her bireyin hala bir çocuk olduğu ve öğretilmek istenen her şeyin oyuna dahil edilen 7 yaş oyuncaklar ile her şeyin temelinin oluşturulabileceği unutulmamalıdır.

GülenTilki ‘de 7 Yaş Oyuncakları ürünlerini inceleyebilir, çeşitleri hakkında bilgi alabilir, en uygun fiyatlarla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

Göster:
Sırala:

Boyanabilir Ahşap Kuş Evi

Boyanabilir Ahşap Kuş EviKendi renklerin ile dekore edebileceğin, 2 kişilik bir kuş evi yapmaya ne ..

70,00 TL Vergiler Hariç: 70,00 TL

Boyanabilir Çanta & Messenger

Boyanabilir Çanta & MessengerBOYANABİLİR ASKILI ÇANTA VE 6 ADET MARKER İÇERİR. 7+..

122,00 TL Vergiler Hariç: 122,00 TL

Çay Sepeti Seti

 Çay Sepeti SetiEğlence dolu bir sepet! * İkindi çayı için gerekli olan her şey içinde! ..

132,00 TL Vergiler Hariç: 132,00 TL

Işıltılı Noel Ağacı Tasarımı

 Işıltılı Noel Ağacı Tasarımı Artık ağaçları kesmeden 3 boyutu noel ağacı tasarlayabilirsi..

105,00 TL Vergiler Hariç: 105,00 TL

100 Parça Ahşap Naturel Blok tirici oyuncaklar" > ti.coesin
<(ass="compa2p> "https://ı AmC> oCorf