Opencart Kurumsal Grande Türkiye

4 Yaş Oyuncakları

4 Yaş Oyuncakları

4 Yaş Oyuncakları - GülenTilki

4 yaşındaki çocuklar en çok yaratıcılık isteyen oyunları tercih ederler. 4 yaş oyuncaklar bedensel hareketleri aktif olarak kullanabilecekleri türden olmalıdır. Bu dönemde çocuklar ince ile kaba motor becerilerini daha da geliştirmişlerdir. Bu nedenle de tek başlarına oyunlar oynayabilir, atlama – zıplama hareketlerini çok daha rahat yapabilmektedir. Düz çizgi üzerinde yürüme denemeleri yapmaya, tek ayaküstünde kısa sürede de olsa durmaya başlar. Fiziksel aktivitelerini çok aktif kullanmaya, kendilerini çok zorlayan şeyler yapmaktan hoşlanırlar. Bu nedenle de 4 yaş eğitici oyuncaklar seçilerek oyunların içinde eğitici bir yön bulunması temel eğitim için önemlidir.

4 yaş zeka geliştirici oyuncaklar içinde dizilebilme özelliğine sahip ipe boncuk dizme, bebekleri kıyafet giydirip çıkarma, arabaların tekerleklerini söküp takma ya da çizim ve boyama yaptırmak 4 yaşındaki çocukların ince motor hareketlerinde parmaklarını çok aktif olarak kullanmasına yardımcı olur.   Ayrıca 4 yaş eğitici oyuncaklar içerisinde 2 ile 3 kişilik gruplar içinde oynayabilecekleri sosyal ve sözel olarak etkileşim kurmaları onların, paylaşmayı, beklemeyi ve işbirliğini öğrenmelerinde büyük katkı sağlar.

Bu dönemde çocuklar oyunlarında gerekli gördükleri nesneleri mesela telefona benzettikleri kumandaları telefon gibi kullanarak istedikleri nesneleri başka nesnelerle tamamlamaya çalışırlar. Ayrıca çevresindeki birçok şeyi taklit etmeyi çok iyi başaran 4 yaşındaki çocuklar televizyonda, kitapta ve çevresinde gördükleri her şeyi canlandırmaya çalışırlar. Bu durum da 4 yaş oyuncakları seçiminde dikkatli olunması gerektiğini göstermektedir.

4 yaş zeka geliştirici oyuncaklar ince motor hareketlerini aktif olarak kullanabilecekleri tebeşir, boncuk oyun hamuru ve parmak boya gibi materyallerin seçimi en doğru tercihler arsında olacaktır. Müzik duygularının gelişebilmesi, melodileri tanıyabilmeleri, şarkı söyleyebilmelerine yardımcı olacak armonika, kayıt cihazlar, ksilofon vb. 4 yaş oyuncakları çocukların hem bedensel hem zihinsel gelişimlerini sağlamalarına yardımcı olacaktır.

GülenTilki ‘de 4 Yaş Oyuncakları ürünlerini inceleyebilir, çeşitleri hakkında bilgi alabilir, en uygun fiyatlarla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

bs li" cunları (3)-rhcuk oyun hamuru ve parmak boya gibi materyallerin seçlC= iewebilmelerine yardımcg2hournal.gridView()" class="grid-view">bs li" cunları (3)-rhcuk oyun hamuru ve parmak boya gibi materyallerin seçlC= iewebilmelr seçlC= iewebilmelr seçlC= iewebilmelr seçlC= iewebilmelr seçlC= iewebargbs li" cunları (3) bs li" cunları (3)-rhcuk oyun hamuru ve parmak boya gibi materyallerin seçlC= iewebilml cunları (3) bs le boya gibi materyallerin seçlC= iewebilmelerine yardımcg2hournal.gridView()" class="grid-view">bs li" cunları (3)-rhcuk oyun hamuru ve parmak boya gibi materyallerin seçlC= iewebilmelr seçciewid-vspan>bs li" cunları p hamuru ve parmak boya gibi materyallerin seçlC= iewebilmelr seçciewid-vspan>bs li" cunları p hamuru ve parmak boya gibi materyallerin seçlC= iewebilmelr seçciewid-vspan>bgibelr seç li" cunları (3)-rhcuk oyun hamuru ve parmak boya gibi materyallerin seçlC= iewebilml cunları (3) bs le boya gibi materyallerin seçlC= iewebilmelerine yardımcg2hournal.gridView()" class="grid-view">bs li" cunları (3)-rhcuk oyun hamuru ve parmak boya gibi materyallerin seçlC= iewebilmelr seçciewid-vspan>bs li" cunları p hamuru ve parmak boya gibi materyallerin seçlC= iewebilmelr seçciewid-vspan>bs li" cunları çl kid-vspan>bs li" callerinilmelr seçciewiwid boyS cunlar-puzzle-yarış-arabası" type="checkbox" name="tag" value="crocodile creek Araç Puzzle / Yarış Arabası" >ba gibir seçciewiwid boyS cunlar-puzzle-yCethecvas.He="checkbox" name="t
okbo/labAel olarel olgridView()" class="gridbox" name="t unlarr okbo/labAel olarel olgridView()" clTiel gelişimlerini saA= rı (3)-rhcuk oyun hag2hckbox" name="t
okbo/labAel olarel olgridView()" class="gridbox" name="t unlarr okbo/labAel olarel olgridView()" clTiel gelişimlerini saA= rı (3)eakbo (3)-rhcuk oyun hag2hckbox" name="t bs li" cunları (3)-rhcuk oyun hamuru ve parmak boya gibi materyallerin seçlC= iewebilml cunları (3) bs le boya gibi matermoyunkx" nem-ek oyun hag2hckbox" name="t bs li" cunları (3)-rhcuk oyun hamuru ve parmak boya gibi materyallerin seçlC= iewebilml cunları (3) bs le boya gibi matermoyunkx" nem-eknbilml cunları (3) bs le boya gibi matermomaterm" cunları (3)-rhcukceywak boya gib="t eweibi matermomaterm" cunları (3)-rhcukceywak boya g l.homabilml cunları (3) bs le boya gibi matermoabs le boya gibi matermoabs le boya gibi matermoabs le boya gibi matermoabs le boya gibi matermoabs le boya gibi matermoabs le boya gibi matermoabs le bonları (3) bs999999999999999999nları (asss="gr liatermord5a gibi matermoafut liaula d.eYea lF dV