Opencart Kurumsal Grande Türkiye

Ödeme-Sipariş ve Teslimat

Ödeme, Sipariş ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı Peşin, Kredi Kartı Taksit ve Banka Havalesi/EFT seçeneklerinden size en uygun olanını seçmekte özgürsünüz.

Ayrıca dilerseniz, siparişinizin tutarını kargo görevlisine kargonuzu teslim aldığınız sırada nakit olarak da ödeyebilirsiniz. Teslimatta ödeme hizmeti için 5,00 TL'lik bir fark sepetinize yansıtılmaktadır.

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra Havale Bildirim Formumuzu kullanarak bilgi veriniz.

Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Banka Hesap Numaralarımız:

Teslimat Bilgileri

Siparişinizin tamamlanmasından sonra "24 Saat" ibaresini gördüğünüz ürünler 24 saat içinde, diğer ürünler belirtilen iş günü süresi içinde kargoya teslim edilir.

24 Saat kargo fırsatı hafta içi verilen siparişlerde geçerlidir.

Siparişinizde farklı temin süreleri olan ürünler bulunduğu durumda siparişinizdeki en uzun temin süresine göre işlem yapılacaktır.

Sitemiz üzerinden vereceğiniz 85 TL üzeri siparişlerinizde kargo bedeli ücretsizdir. 85 TL altındaki bütün siparişlerde ise kargo ücreti Türkiye'nin her yerine sabit 5,90 TL'dir.

Adrese teslim kargo hizmeti, seçilmiş olan kargo firmasının ulaşım dahilin de olan bölgelere yapılır. Kargo firmasının adrese teslim bölgesinde yer almayan bölgelere telefon ihbarlı, kargo ofisinden teslimat gerçekleşir.

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde şuan yurt dışı ve Kıbrıs'a teslimat bulunmamaktadır.

 

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu Sipariş Takibi linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde Müşteri Hizmetleri sayfamızda bulunan Sipariş İptal Formunun açıklama kısmına iptal sebebinizi belirterek (yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi) göndermeniz durumunda, işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir.

Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmemiz için siparişinizin kargoya verilmemiş olması gerekmektedir.

Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişlerinizi iade etmek için lütfen İade ve Değişim İşlemleri bölümüne gidiniz.