Opencart Kurumsal Grande Türkiye

Gülen Tilki-Hakkımızda

Hakkımızda

Saygıdeğer Anneler, Babalar, Eğitmenler ve Uzmanlar

Çocuk sahibi olan herkes çocuğunu en doğru şekilde büyütmeye ve eğitmeye çalışır. Bu amaçla da yola çıkıldığında çocuk gelişimi ve eğitimi üzerine bir araştırmalar yapmaya başlar ve kazanılan deneyimlerle öğrendiklerimizi uygulamaya çalışırız. Ancak öğrendiğimiz bilgiler üç aşağı beş yukarı olmakta belki ama bir tam donanıma ve bilgiye sahip olamamaktayız. Bu nedenle de biz Gülen Tilki ekibi olarak sizlere hem doğru bilgileri vermek hem de en güvenilir ve sağlıklı oyuncakları sizlere sunabilmek için kolları sıvadık.

Çocuklarımızın çevresini bilinçli bir şekilde yer alan uyarıcıları yapılandırmak ve bunların fark edilmesini sağlamak için çocuklarımızın gelişiminde ve eğitiminde oldukça faydalı olan ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en değerlilerimize çocuklarımıza sunuyoruz.

Gülen Tilki ailesi olarak çocuklarımızı her zaman heyecanlı, hevesli ve meraklı kılmak için hazırladığımız ürünler tüm sağlık ve güvenlik şartlarına uygun, tüm dünyada kullanılabilen, etkinlikleri kanıtlanmış güvenilir markanın ürünüdürler. Gülen Tilki sitemizde yer alan tüm ürünler uzmanların birçok görüşlerine, yayınlarını baz alarak oyuncakların işlevselliği, kalitesi ve uygunluk bakımından değerlendirilerek sizlere sunulmaktadır. Gülen Tilki ailesi oyuncakları sizlere aya, yaşa ve çocukların farklı olan zihinsel gelişimine göre hazırlanan ürünler yüzde yüz garantilidir.

İşte tüm bunlar doğrultusunda Gülen Tilki ailesi çocuklarımızın zihinsel gelişiminde, yaratıcı becerilerini desteklemeye oldukça katkı sağlayan tüm orijinal oyuncaklar Gülen Tilki ailesi güvencesi ile sizler için bir araya getirdik. Sizlere sunduğumuzu ürünle kısa sürede çöpe atılacak, çabuk kırılacak ve çocukları şiddette yönlendirecek türden değildir. Çocuklarımızın hayal gücünü sınırsızlaştıracak, eğlendirecek olan ürünlerimiz ayrıca oyunlarına hem eğlence hem de eğitici bir yön kazandıracaktır.

Gülen Tilki ailesi olarak siz değerli müşterilerimize ayrıcalıklı bir hizmet sunabilmenin verdiği huzur ile çocuk oyuncakları sektöründe bir marka olma yolunda hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile siz müşterilerimiz ile birlik çıktığımız bu yolda Gülen Tilki ailesi olarak ürün kalitemiz ve güvenirliliğimiz markamızı birlikte oluşturacağız.

Gülen Tilki ailesi olarak teknolojinin geliştiği bu çağda çocuklarımızı teknolojiden uzaklaştırmaya yardımcı olacak hem zihinsel hem bedensel hem de ruhsal gelişimini mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde tamamlamayı hedef edinmiş bulunuyoruz. Kendilerini keşfetmelerine yardımcı olan, ürettim mutluğunuz yaşatan en önemlisi oyun oynarken hem eğlenen hem de öğrenen çocuklarımızı insanlığın gerektirdiği tüm yönlendirmeleri doğru bir yöntemle yapmanızı sağlayacak ürünlerimiz artık sizlerin hizmetindedir.

Her tecrübeyi birlikte kazanalım, öğrenelim ve uygulayalım. Her şey sağlıklı, huzurlu, mutlu yarınlarımız olan çocuklarımız için Gülen Tilki ailesi ile hep birlikte el ele verelim. Tüm gelişmelerden haberdar olabilmek için bizi takip etmeye devam edin.