Opencart Kurumsal Grande Türkiye

4M Crystal Mining / Kristal Madencilik Kazı Kiti

Tedarik Sürecinde 4M Crystal Mining / Kristal Madencilik Kazı Kiti

Crystal Mining/ Kristal Madencilik Kazı Kiti

Crystal Mining/ Kristal Madencilik Kazı Kiti nedir?

4M oyuncak çeşitleri arasında olan Crystal Mining/ Kristal Madencilik Kazı Kiti ile rengarenk birbirinden güzel doğal kristalleri ortaya çıkaracak Jeolojik kazı yapın. Çıkardığınız Değerli taş koleksiyonunuzu arkadaşlarınıza ve ailenize sergileyebilirsiniz. Hem onların bu formu alana kadar hangi doğa olaylarından geçtiğini hem de onların özellikleri hakkında bilgileri de eğlenerek edinin. Peki ya kristallerin büyümesi için bekli binlerce yıllık bir zamana ihtiyaç olduğuna çok uzun süre beklenmesi gerektiğini ne dersiniz. Muhteşem kazı çalışmanız sonrası bu değerli taşları isterseniz arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Kazı kiti içerisinde 1 set gösteri kapaklı gösteri kutusu, 1 büyüteç, 1 fırça, 1 adet özel olarak tasarlanmış kazı aleti, 8 kristal gömülü olan alçı bir kalıp, ve taban kartları bir kese detaylı kullanın kılavuzu ve eğlenceli bilgiler içerir.

Crystal Mining/ Kristal Madencilik Kazı Kiti ürününü 5 yaş oyuncakları ve Eğitici Oyuncaklar kategorilerinde inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Stok durumu

Ürün Tedariği ve Stok durumu hakkında lütfen bilgi alınız.

  • 44,90 TL
  • Vergiler Hariç: 44,90 TL

Etiketler: 4M Crystal Mining / Kristal Madencilik Kazı Kiti, 4M, 4M oyuncak, eğitici oyuncaklar, 5 yaş oyuncakları, maket oyuncaklar

Kargoya Veriliş Süresi 1-3 Gün

Orjinal Ürün Garantisi

256 bit Koruma ile Güvenli Alışveriş

14 Gün İçerisinde İade Garantisi

85 TL Üzeri Ücretsiz Kargo