Opencart Kurumsal Grande Türkiye

Bebek Oyun Halısı

Bebek Oyun Halısı

Bebek Oyun Halısı – GülenTilki

Anne ve baba olmak hem büyük bir sorumluluk hem de ihtiyaçların belirlenmesi konusunda hassasiyet gerektiren bir durumdur. Bebeğin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve bebeğin gelişimi için gerekli olan her şeyi bilinçli bir şekilde tamamlamak bebeğin tüm gelişimi etkileyen unsurlardır. Bu sebeple de bebeğin ihtiyacı olan bebek oyuncakları, bebek oyun minderi, bebek oyun halısı vb. materyalleri aya ve yaşa uygun almaya dikkat edilmelidir. Bunlar bir bebeğin tüm motor ve kas gelişimini arttırmaya yardımcı olacaktır. Bu nedenle de bebek oyuncakları seçiminde oldukça titiz olunması gerekmektedir.

Bebeğin kas ve motor gelişimini büyük katkısı olan oyun oynarken aslında kas jimnastiği yapan bebeklerin rahat bir şekilde hareket edebilmeleri için bebek oyun halısı seçiminde çok dikkatli olunmalıdır. Maliyeti düşürmek için seçilen ucuz bebek oyun halısı ya da bebek oyun minderi bebeğin sağlığına zarar verebilmektedir. Bu nedenle ucuza kaçmadan bebeğin sağlığına uygun malzemelerle ve koşullarla yapılmış olmasına dikkat edilmelidir. Doğru seçilmiş bir tüm bebek oyuncakları hem uzun süreli kullanabilmenize hem de bebeğinizin sağlığını korumaya yardımcı olacaktır.

Bebek oyun halısı ya da bebek oyun minderi seçimi yaparken dokusunun yumuşak olmasına, üzerinde bebeğin ilgisini, çeken büyükçe hayvan veya oyuncak figürlerin yer almasına da dikkat edilmelidir. Figürlerin büyük, canlı ve rengarenk olması bebeğin halı ya da minder üzerinde rahatça hareket etmesine, bebeğin dikkatini çekeceği içinde mutlu, kaliteli bir oyun saati geçirmesine büyük fayda sağlayacaktır. Devamlı olarak halı ya da minder üzerindeki figürleri keşfetmeye çalışacak, yumuşaklığı da bebek oyuncakları ile çok daha rahat oyun imkanı sağlayacaktır. Bu nedenledir ki bebek için seçilecek tüm malzemelerin ne kadar olduğu değil neyden ve nasıl yapıldığı önemlidir.

GülenTilki ‘de Bebek Oyun Halısı ürünlerini inceleyebilir, çeşitleri hakkında bilgi alabilir, en uygun fiyatlarla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Dev Zemin Puzzle & Çiftlik

Dev Zemin Puzzle & Çiftlik* 91 cm ebatlarında yumuşak ve yuvarlak 17 parçalık dev zemin puzz..

140,00 TL Vergiler Hariç: 140,00 TL

Oyun Halım

Oyun Halım* Her yol, eğlenceye yol açar! * Oyun halını yanında götüreceksen, katl..

98,00 TL Vergiler Hariç: 98,00 TL

Şehir Turu & Oyun Halım

Şehir Turu & Oyun Halım* Her yol sizin için farklı bir eğlence! * 4 Adet araba ve oyun ..

170,00 TL Vergiler Hariç: 170,00 TL

Yer Matı & Eğlenceli Abc

Yer Matı & Eğlenceli Abc çocuklar alfabeyi öğrenirken eğlenceli keçelerle ormanda oldukları..

245,00 TL Vergiler Hariç: 245,00 TL

Yer Matı & Eğlenceli Şehir

Yer Matı & Eğlenceli Şehirbu heyecan verici oynu oynarken kenti keşfetmek mümkün.12 kalın puzzle..

245,00 TL Vergiler Hariç: 245,00 TL