Opencart Kurumsal Grande Türkiye

Bebek Dişlikleri

Bebek Dişlikleri

Bebek Dişlikleri – GülenTilki

Bebek oyuncakları bebeklerin 0-1 yaş arasında bebeğin huzurlu, mutlu olabilmesi, duyu organlarını kavrayabilmesi kısaca bedensel ve ruhsal ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için oldukça önemlidir. 0-3, 3-6, 6-12 aylara göre değişim gösteren bebek oyuncakları bedensel ve ruhsal ihtiyaçlarını önemli ölçüde karşılayan türden sağlıklı oyuncaklardan oluşması oldukça önemlidir.

Bebeklerin aylara göre değişim gösteren gelişim özellikleri 6. ayla birlikte diş çıkarma sürecine girer ve bu süreçte de bebek bulduğu her şeyi ağzına götürüp diş etlerini kaşımaya çalışır. Bu durumda bebek diş kaşıyıcı temel gereksinim olarak temin edilmeye çalışılır. Bebek dişlikleri bebeğin diş çıkarma döneminde duyduğu acıyı, kaşıntıyı hafifletebilmek için kullanılması gereken bir bebek oyuncakları olarak bilinir. Ancak bebek diş kaşıyıcı alırken dikkat edilmesi gereken çok önemli noktalar olduğu da unutulmamalıdır.

Peki; ideal, sağlıklı bebek dişlikleri  nasıl olmalıdır?

  • Bebek diş kaşıyıcı sağlıksız plastik malzemeden olmamalıdır, mümkünse plastik diş kaşıyıcılar tercih edilmemelidir.
  • Bebek dişlikleri içeriği bakımından zararlı kimyasal madde olmayan, sağlığı etkileyecek maddelerden yapılmamış olması,
  • Bebek dişlikleri seçiminde fiyatı yerine güvenilir bir marka olup olmadığına bakılmasına,
  • Bebek diş kaşıyıcı yalnızca diş için değil bebek oyuncağı olarak da bebeğin dikkatini çeken türden olmasına,
  • Devamlı bebeğin ağzında olacak olan bebek dişlikleri için seçilen ürünün gerekli sağlık kontrollerinden geçmiş olmasına, gerekli kriterleri taşıyıp taşımadığının bakılmasına,
  • Bebek dişiliği renkli, bebeğin ilgisini çeken renk detaylarına sahip bebek oyuncağı olmasına dikkat edilmelidir.

Ayrıca bebeğin bu dönemde ruhsal ve bedensel yönden yani bebeğin duyma, işitme ve dokunma duyusuna hitap eden bebek diş kaşıyıcı bebeğin oyuncağı da sayılacağından oldukça önemlidir. Bebek oyuncakları olarak da kabul edilen bebek dişlikleri bebeğin oyun aracı olacak ve dolayısıyla da bebeğin en önemli oyun materyali olacaktır.

GülenTilki’de Bebek dişlikleri ürünlerini inceleyebilir, çeşitleri hakkında bilgi alabilir, en uygun fiyatlarla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Aktiviteli Diş Kaşıyıcı & Çıngırak

Aktiviteli Diş Kaşıyıcı & Çıngırak* 3 farklı çıngırak ve diş kaşıma figürü.Sallayınca çıkan ..

76,00 TL Vergiler Hariç: 76,00 TL

Lezzetli Diş Kaşıyıcım

Lezzetli Diş Kaşıyıcım* Eğlenceli diş kaşıyıcı! * Rahatlatıcı dokulara sahip, 5 renkli taç ..

42,00 TL Vergiler Hariç: 42,00 TL

Loopy Loo Diş Kaşıyıcı

Loopy Loo Diş Kaşıyıcı* Döndür, bük ve çiğne! * Bebeğiniz için rahatlatıcı bir diş kaşıyıc..

56,00 TL Vergiler Hariç: 56,00 TL