Opencart Kurumsal Grande Türkiye

Bebek Oyuncakları Seçimi

Gönderen GülenTilki 22/06/2017 0 Yorumlar Eğitici Oyuncaklar,

Bebek Oyuncakları Seçimi

Bebekler, ebeveynlerin en değerli hazineleri malum. Aylarca bekledikleri, evlatlarını, en güzel şekilde yetiştirmek ve gelişimine destek olmak, bizler gibi tüm anne ve babalarının tek arzusu olsa gerek. İlk bakış, ilk seslenişi ve ilk gülüşü kadar bebeğinizin ilk oyuncaklarının da sizin için çok önemli olduğunun bilincinde olarak hizmet veriyoruz. Bebeğiniz ile güzel vakitler geçirebilmek ve onun gelişimini ilerletmesini sağlamak amacı ile aldığınız oyuncaklara dikkatli bakmanızda fayda var. Gülentilki olarak bizler; oyuncak tedariki sektöründe ebeveynlere karşı sorumluluklarımızın farkında olarak ve bilerek oyuncakları seçiyor ve ürün sistemimize ekliyoruz. En az anne babalar kadar oyuncak seçimlerimize dikkat ederek, bebeğiniz için faydalı olabilecek ürünleri sizlere göndermekten gurur duyuyoruz. Bebek oyuncaklarında bulunan kanserojen maddelerden ve tehlikeli durumlardan bebekleri korumak çok önemli. Bu sebeple; bebek oyuncak seti, montessori oyuncaklarını seçerken mutlaka dikkat etmemiz gereken kuralların olduğunun bilincinde olarak, bu makalemizi siz değerli anne babalar için hazırlamak istedik.

Bebek oyuncaklarını seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

*Bebek oyuncak fiyatları : Bebeğiniz daha çok küçük ve onun gelişimini destekleyecek ürünlere ödeyeceğiniz tutarlar ne çok yüksek ne çok düşük olmalı. Yüksek rakamlara alacağınız oyuncaklar ilgisini çekmeyebilir ya da büyüyünce hiç oynamayabilir. Bu sebeple, bebek oyuncaklarını seçerken, ortalama bir fiyat aralığındaki oyuncakları seçmenizde fayda var.

*Güvenlik : Bebeğinizin eli gibi uzuvlarını sıkıştırabilecek, kanatabilecek keskin uçlarının bulunmamasın ve ağır olmamasına özen göstermelisiniz. Oyuncaklara bağlı zedelenmelerin yaşanmaması ve bebeklerinizin güvenliğini oyuncak seçerken dikkat ederek siz sağlayabilirsiniz.

*Dayanıklılık: Bebekler malumunuz hareketli ve bir şeyleri vurmaya ve ses çıkarmaya çok meyillilerdir. Bebeklik döneminde sesleri merak eden çocuklar, eşyalarını ve oyuncaklarını yere ya da duvara vurabilir, kırabilirler. Bu sebeple; bebek oyuncak çeşitleri ve türlerinde arayacağınız en önemli kriterlerden biride dayanıklılık olmalı.

*Kalite: Bebek ilk oyuncaklar ve merak ettiği her şeyi ağza atma eğilimindedir. Güvenlik unsurunun da yanında, kaliteli olması çok önemli. Zira, hemen bozulan veya boyası akabilecek bebek oyuncaklarını tercih etmemelisiniz. Kanserojen içeren markaların oyuncaklarını asla almamalısınız.

*Seviye: Bebeğinizin sesler ile tanışmaya başladığı dönemler çok önemli. Anne baba gibi kavramları dile getiren oyuncaklar yerine, hayvan sesleri gibi ses tınısı olan seslere sahip oyuncakları almanız çok önemli. Hem dikkat çekecek hem de kulak dolgunluğu yapacak, bebek oyuncakları ile bebeğinizin seslere alışmasını sağlayabilirsiniz.

Montessori oyuncakları gibi çocuğumuzun zihinsel gelişimini destekleyecek, yaratıcılıklarını arttıracak ürünleri tercih etmemiz bebeklik döneminde çok önemlidir. Banyo oyuncakları, gibi eğlenceli oyuncaklar ile keyifli aktiviteleri yaptırabiliriz. Ayrıca Banyo’da kullanılacak banyo oyuncakları ile sudan korkan ve banyo yapmak istemeyen bebeklerimiz artık oyuncakları ile suda çok mutlu, keyifli vakit geçirebilirler.

GülenTilki olarak Bebek oyuncakları bölümümüzü detaylandırarak, Bebek çıngırakları – Bebek dişlikleri-  Bebek dönence – Bebek oyun halısı Bebek yürüteç gibi birçok bölümde inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap