Opencart Kurumsal Grande Türkiye

Bebek Oyun Halısı ve Faydaları

Gönderen GülenTilki 22/06/2017 0 Yorumlar Eğitici Oyuncaklar,

Bebek Oyun Halısı ve Faydaları

Oyun halıları, Bebeklerin oyun çağına geldiklerinde aktif olarak üzerinde bulunarak keyifli zamanlar geçirdiği yerlerdir. Oyun halıları, bebeklerin gelişimlerinde çok önemli bir rol edindiği için ve annelere de bazı kolaylıklar sağladığı için her yenidoğan ve oyun çağındaki çocuklu ve bebekli evde bulunması gereken çok faydalı ve eğlenceli bir oyuncaktır diyebiliriz. Bugün her sitede veya her alışveriş merkezinde hemen hemen her oyuncak markasının da oyun halısı çeşitlerini bulabiliriz. Bu oyun halıları modelleri hakkında bilgi almak, incelemek veya en ucuz oyun halısını bulmak için gülentilki.com sitemizi mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Oyun halıları hakkında bilgisi olmayan çoğu anne gibi sizin de oyun halısı nedir ne işe yarar? Diye sorduğunuza eminiz.

Oyun halıları oyun çağındaki ya da yeni doğmuş bebeğinizin 11 aylık olana kadar kullanılabileceği bir halı çeşididir. Yumuşak kumaşlarla son derece az kimyasallar ile üretilen bebek oyun halıları, bebeğinizin cildine zarar vermez ve dikkat çekici renkleri sayesinde bebeğinizin gelişimini destekleyerek bebeğinizle birlikte keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Canlı renklerde seçeceğiniz bebek oyun halısı, bebeğinizin ayrıca görme duyularını ve becerilerini geliştirir. Kenarı katlanabilen bir bebek oyun minderi ile vakit geçiren bebeğiniz anne karnı duygusunu alacağından dolayı kendini güvende hissettiği yapılan bazı araştırmalarda görülmüştür. Bebek oyuncakları kategorisinde bulabileceğiniz bebek oyun minderi ve halılarının kollarına takabileceğiniz eğlenceli ve sesli çıngıraklı veya renkli oyuncaklar sayesinde bebeğinizin hem işitme duyusu hem de dokunma duyusu geliştirilebilir. Bu oyuncaklar aynı zamanda bebeğinizin pusetine de takabileceğiniz için bebek oyuncakları masrafınız da azalmış olacak. Bebeğinizin üzerine yerleştireceğiniz bu bebek oyuncakları bebeğinizin üstünde geçireceği zamanı artırdığı için bebeğiniz jimnastik yapıyormuş gibi hareket etmesini sağlar. Bebeğiniz ilk zamanlar refleks olarak bacaklarıyla bu oyuncaklara tekme atsa da zaman içerisinde oyuncaklardan çıkan seslerle oyun oynamak için bu tekmeleme işlemini bilinçli olarak yapacaktır. Bebeğiniz aynı zamanda bebek oyun minderi üzerine sarkan oyuncaklara uzanıp dokunmaya çalışacak, onlara vurup ses çıkarmaya çalışacak bu şekilde kavrama becerilerini geliştirecektir. Bebek oyun halısı ile, bebeklerin kas gelişimi ve motor becerileri için hareket etmeleri çok önemli olduğundan dolayı alınması gereken ihtiyacılar arasındadır. Bebek oyun halısı üzerinde, önündeki oyuncaklarla oynamak için karın üstünde duran bebeğinizin, boyun ve kafa kasları gelişecektir ve bu kas gelişimi yardımıyla bebeğiniz emekleme dönemine daha erken geçiş yapabilir.

Gülen Tilki’de Bebek Oyun Minderi

Bebeklerin gelişimlerini ve mutluluklarını daima arttırmak isteyen Gülen Tilki, bebek oyun halısı kategorisinde sergilediği ürünler ile bebeklerinizin gelişimlerini desteklemenize olanak sağlayacaktır. Bebek oyuncakları olarak daha sonra kullanabileceğiniz bebek oyun minderi veya bebek oyun halısı ürünleri, gerekli kalite standartlarına uygun ürünlerden oluşmaktadır. Gülen Tilki olarak hem bebeğinize hem de size sunduğumuz bebek oyun minderi nde eğlenceli zamanlar dileriz..

Yorum Yap