Opencart Kurumsal Grande Türkiye

Bebek Dönencesi ve Faydaları

Gönderen GülenTilki 21/06/2017 0 Yorumlar Eğitici Oyuncaklar,

Bebek Dönencesi ve Faydaları

Bebekler, doğum sonrası düzen gereği, dünyayı ve sizi ilk olarak siyah/beyaz görürler. Bebekler, 40 günlük olduktan sonraki dönemlerde ise ilk olarak kırmızı, yeşil, mavi, sarı renkleri görmeye başlamaktadırlar. Ebeveynlerin mutluluk içerisinde seçtikleri odaları, oyuncakları ve kıyafetleri bebekler, sadece siyah beyaz olarak görebilir. Zaman içerisinde değişen göz yapısı ve korneası ile bebekler de normal insanlar gibi ilk ana renkleri görmeye başlar. Bu bilgiler ışığında satın almayı planladığınız dönencelerin mutlaka canlı renklerden oluşmasına dikkat edin ki, harcadığınız paranın karşılığı olarak ileriki dönemlerde bebeğinizin ilgisini çeksin. Pastel tonlarında seçilen her dönence tartışmasız sadece annelerin ruhunu okşasa da, bebeklerin çok ilgisini çekmeyeceği için onlara hitap etmeyecektir. Çünkü bebekler ancak 4-5 aydan sonra çevresindeki renklerin tonlarını yavaş yavaş görmeye başlarlar ki, bebekler her zaman tartışmasız canlı renkleri sever ve onlara ilgi gösterir. Çok renkli, müzikli ve bol objeli bir bebek dönencesi, bebeğiniz tarafından keyifle takip edilecek ve bebeğinizi kuşkusuz eğlendirebilecektir.

Peki, Beşik Dönenceleri?

Beşik dönenceleri, bebek oyuncakları kategorilerinde de yer alan bir üründür. Bebek dönencesi olarak da bilinen beşik dönenceleri, beşiklere veya yataklara takılan ürünlerdir. Beşik dönencelerinin seçimini yapan annelerin en çok dikkat etmesi gereken konunun; renk seçimi olduğunu paylaşmıştık. Odanın renklerine göre seçilebilecek beşik dönenceleri için en güzel renkler ana renklerdir. Bebeklerin ağlamasını dahi susturabilecek güce sahip bebek dönence ürünleri, annelerin en çok kurtarıcıları arasındadır. Bebek dönencelerinde ses özelliklerinin olması da, annelerin bebeklerini uyutma süreçlerinde zorluk yaşamamasını sağlayacaktır. Beşik dönencesinde 2-3 tane masal veya ninni olması, uyku düzenini kolay sağlamanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle, bebeğiniz için bir bebek dönencesi almadan önce, mutlaka beşiğinize uygunluğuna, kalitesine ve elbette özelliklerine bakın.

Gülentilki Bebek Oyuncakları Kategorisinde en çok tercih edilen Beşik Dönence ürünlerinden Gülentilki olarak, bebeklerinizin ihtiyacı olabilecek tüm bebek ürünlerini bulundurmaya özen gösteriyoruz. İkizleri veya üçüzleri olan anne adaylarının dışarıda bebek dönencesi arayamayacağını biliyoruz. Bu nedenle, sitemiz üzerinden tüm detaylı özelliklerini ve resimlerini görebildiğiniz bebek dönenceleri ile sizleri mutlu etmekten gurur duyarız. GülenTilki, bebek oyuncakları kategorisinde satışa sunduğu beşik dönencelerini seçerken, en az sizin kadar bu konuda titiz davranmakta ve yine gönderimi aynı titizlikle yapmaktadır. GülenTilki ile bebekleriniz dönenceleri ile uyusun, siz de onun masum yüzlerini izleyin..

Yorum Yap