Opencart Kurumsal Grande Türkiye

Bebek Çıngırakları ve Faydaları

Gönderen GülenTilki 19/06/2017 0 Yorumlar Eğitici Oyuncaklar,

Bebek Çıngırakları ve Faydaları

Geçmişten günümüze anneler tarafından sıkça satın alınan çıngıraklar bebeklerin çok severek ve eğlenerek oynadığı bir bebek oyuncakları çeşididir. Rengarenk ve capcanlı desenlere sahip olan çıngıraklar sallandığında çıkardığı sesler ile bebeklerin oldukça dikkatini çeken bir ürün. Bu nedenlerden dolayı çıngıraklar susmayan bebekler için bir dikkat dağıtıcı, renkleri veya sesleri tanımaya yaşı uygun bebekler için kaliteli ve eğitici bebek oyuncakları olma özelliğine sahiptir. Bebeğin olduğu her evde mutlaka rengarenk çıngırakların da bılunduğuna emin olabilirsiniz. Çıngıraklar, bebeklerin ilgisini çekebilecek farklı ve canlı renklerde tasarlandığı için bebeklerin görme duyusunu ve görme gelişimini mutlaka destekleyecektir. El ile kolayca kavranabilen bir oyuncak olması sebebiyle, bebeklerin kavrama becerisini ve psikomotor becerilerini geliştirmektedir. Bebekler, çıngırağı her salladığında çıngıraktan gelen sesi duyan bebekler; neden ve sonuç kolerasyonunu bu sayede erkenden öğrenmeye başlamış olacaktır. Çıngıraklar, özellikle 0-12 aylık bebekler için tercih edilebilecek en ideal oyuncaklar arasında yer alması ile bilinir. Çünkü, bu dönemde bebekler en çok renkli ve sesli oyuncaklara ilgilenirler. Seçeceğiniz doğru ve kaliteli bir markanın çıngırağı ile bebeğinizin oldukça keyifli vakitler geçirmesini sağlayabilir, aynı zamanda da bebeğinizin hem kavrama hem de görme duyusunun gelişimini de desteklemiş olursunuz.

0-12 ay oyuncakları kategorisinde sıkça tercih edilen bebek çıngırakları ile çocuklarınızın ilerde müzikal anlamda yeteneklerini dahi keşfedebilirsiniz. Çocuğunuzun ilk olarak dikkatini çekmesi ve seslere karşı duyarlılığını arttırmak üzere aldığınız bebek çıngırakları, 0-12 ay oyuncakları listesinde yer alsa da, ileriki yaş dönemlerinde çocuklarınızın şarkı söylerken ritim tutmasına bile yarayabilir. Bu nedenle, bebek çıngırakları seçiminde ilk önce çocuğunuzun sağlığını daha sonra ise, çocuğunuza alacağınız bebek çıngırağının sağlamlığını kontrol etmenizde fayda var.

Gülen Tilki olarak, 0-12 ay oyuncakları ve zeka geliştirici oyuncaklar kategorisinde satışa sunulan; bebek çıngırakları ile bebeğinizin dış seslere karşı duyarlı olmasını sağlarken, kavrama ve tutunma becerilerini daha bebekken geliştirebileceksiniz. Bebeklerin renkleri ve sesleri görebilmesinde aktif rol oynayan bebek çıngırakları sayesinde, bebeğinizin görme becerilerini de geliştirebileceksiniz. Gülen Tilki dünyasında, bebeğiniz için bir dolu zeka geliştirici oyuncaklar kategorisinde tıpkı bebek çıngırakları gibi çeşitli oyuncaklar bulunmaktadır. Bebeğinizin yaşına göre seçeceğiniz zeka geliştirici oyuncaklar ile, gelişimlerini her zaman destekleyeceksiniz. Gülen Tilki olarak bizler de, neslimizi devam ettirecek mücevherlerimiz için en kaliteli oyuncakları seçip, kaliteli paketlemenin ardından beğeninize sunmaktan gurur duymaktayız. 

Yorum Yap