Opencart Kurumsal Grande Türkiye

Banyo Oyuncakları ve Çocuk Gelişimi

Gönderen GülenTilki 18/06/2017 0 Yorumlar Çocuk Gelişimi ve Eğitimi,Eğitici Oyuncaklar,

Banyo Oyuncakları ve Çocuk Gelişimi

Çocuklar, bebekliklerinden itibaren düzenli şekilde yetişkinler gibi duş alırlar. Ancak, çocukların ilk suyla tanışmalarından itibaren, onlarda su korkusu ya da yıkanmama isteği oluşabilir. Ebeveynler için oldukça büyük bir problem olan banyo zamanlarını, interaktif eğitim sürelerine dahil etmek ve suyu sevdirmek için bir takım önlemler alınmalıdır. Banyodaki süreyi kaliteli bir şekilde geçirmek ve çocuğun ağlama krizlerini sonlandırma konusunda oldukça başarılı olan banyo oyuncakları alarak, çocuğunuzun psikolojisine destek olabilirsiniz. Banyo oyuncakları seçerken de, mutlaka çocukların yutmayacağı büyüklükte ve yaşına uygun ürünleri seçmelisiniz. Gülen Tilki olarak, yaşa göre sıraladığımız banyo oyuncakları kategorilerimizin içerisinde mutlaka size göre bir banyo oyuncağı vardır.

Bebek banyosu oyuncak seçiminde destek olan Gülen Tilki ile çocuklarınızın seveceği ve banyo yaparken ağlamayacağı bir oyuncak bulmak çok kolay. Platformumuzda bulunan yüzlerce bebek banyosu oyuncak listesinden dilediğinizi seçebilir ve satın alabilirsiniz. Bebek banyosu oyuncaklarını örneğin 1 yaş oyuncakları gibi yaşa göre sıralayan Gülen Tilki, çocukların psikomotor ve ruhsal gelişimlerini destekleyecek ürünleri platformunda barındırmaktadır.  Banyo oyuncakları denildiğinde; ördekler, su tabancaları geometrik cisimler gibi bir sürü 1 yaş oyuncakları sitemizde satışa sunulmaktadır. Ebeveyn olarak çocuğunuza banyo yapmayı sevdirmek ve banyo yaparken dahi eğlenmesini sağlamak banyo oyuncakları ile çok kolaylaşacak.

Çocukların banyo yaparken dahi eğitimlerine destek olmak ve gelişimlerini tamamlamak adına tasarlanan banyo oyuncakları sitemizde mevcuttur. Küvete monte edilebilen alfabe veya sayılar ile çocuklarınızın eğitimine katkıda bulunabilmeniz mümkün. Banyo oyuncaklarının eğlendirici özelliği yanında mutlaka eğitici olmasına da özen göstererek, çocuğunuzun gelişimine önemli yatırımlar yapabileceğinizi unutmayınız.

Çocuklarınızın sağlığını en az sizin kadar düşünerek, kanserojen içeren ve zararlı kimyasallar ile üretilen bebek oyuncakları ve 1 yaş oyuncakları ürünlerini detaylı kontroller sonrasında satışa ve beğeninize sunmaktayız. Çocuklarınızın banyo esnasında boyası akan veya kolay parçalanabilen oyuncaklar ile zarar görmesini en az sizin kadar bizler de istemeyiz. Bu sebeple, Gülen Tilki’den alacağınız her oyuncak seçiminde bizlere danışabilir ve oyuncağın üretim bilgilerine göz atabilirsiniz. Çocukların mutlu olması ve banyo yapma alışkanlığı edinebilmesi için mutlaka banyo oyuncakları kategorimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Yorum Yap